Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Przetłumacz stronę


Reklama

Pajacyk

grupon.pl

Travian

Statystyki reklamowe

Linki: Gry on-line

Travian
Zaczynasz jako wódz małej osady i grasz z tysiącami innych graczy w starożytnym świecie.

Nie musisz niczego ściągać - grasz przez przeglądarkę.
Zagrasz z tysiącami innych graczy w starożytnym świecie.
Buduj osady, prowadź wojny lub rokowania pokojowe z sąsiadami.
Data dodania: 06/03/2010 11:11 Wizyt: 1773
Hattrick
Hattrick to internetowa gra piłkarska, w której możesz zarządzać własną drużyną i rywalizować z 937 606 użytkownikami z całego świata. Potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej. Mecze są rozgrywane w czasie rzeczywistym kilka razy w tygodniu. Możesz się zalogować w każdej chwili, aby sprawdzić stan swojego klubu, wydać polecenia treningowe, sprzedawać lub kupować piłkarzy - albo po prostu spędzić wspólnie czas z innymi użytkownikami Hattricka.
Data dodania: 06/03/2010 11:10 Wizyt: 1578
Zielone Imperium

Zlecając pracę skrzętnym krasnalom ogrodowym będziesz mógł stworzyć swój własny mały Rajski Ogród. Siać, sadzić, zbierać plony, handlować z innymi graczami, czy też ulepszać metody uprawy? Sałata, marchewka, truskawki, szpinak czy też cebula? Zależy od ciebie, które warzywa, kwiaty lub owoce chcesz uprawiać. Odwiedź przyjazne miasta Zieloną Dolinę i Działkowo, by handlować z innymi graczami, kupować nowe rośliny i ozdoby do twojego ogrodu, a także realizować zamówienia klientów. Pamiętaj też o tym, by zawsze być dobrym sąsiadem, w przeciwnym razie jakiś nie życzliwy działkowicz pewnego dnia wpuści ci do ogródka...kreta!
Data dodania: 06/03/2010 14:10 Wizyt: 1735
Street Of Race

Zdobywasz wszystkie pierwsze miejsca w nielegalnych wyścigach na ulicach RedmondCity do czasu gdy całe szczęście nie przeobraża się w straszliwy wypadek któremu ulegasz podczas jednego z wyścigów. Wiele lat zajęło Ci zrechabilitowanie się. Dziś znów stajesz na lini startu aby walczyć o najwyższe podium... podium w nielegalnych wyścigach StreetOfRace! Walcz z tysiącami przeciwników, tuninguj swoje fury w salonach gdzie dla częsci nie ma praktycznie ograniczeń. Zdobądź doświadczenie w aż trzech rodzajach wyścigów. Gromadź pieniądze i inwestuj je w budynki, tuning, samochody i piękne kobiety.
Data dodania: 06/03/2010 14:11 Wizyt: 1850
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,299,062 unikalne wizyty